XHTMLizacija ir pagražinimai

Dar galite palyginti:

Pajunginėkite stilius, paveiksliukus ir pan. Jei matysit ką negero (kad ir su nevisai standartiniais nustatymais) — galit pamuilint darbiniu adresu, nes noriu padaryt kuo geriau. Pats labai džiaugiuosi ir didžiuojuos, jog man pavyko taip padaryti. Ir, beje, tai nėra sunku! Apie tai tikiuosi kada dar atskirai pablogint (maybe, even in English…). :)

O dabar perdarinėju pirmąjį puslapį. Nes beliko vos du dalykai — jis, ir paieškos rezultatų puslapis.

9 komentarai apie “XHTMLizacija ir pagražinimai

 1. dado1945: dėkui :)
  Povilui: truputį daugiau tvarkos web’e. Gerokai gražesnis ir aiškesnis kodas. Praktiškai jokio javaskripto. Daugiau realios naudos nelabai yra, bet man ir paties pasitenkinimo visai pakanka. Be to, nelabai daug ten (šablonuose) trūksta iki validaus XHTML1.1. :)

 2. Grazhus darbas…
  Tik va jei zhmogus browsina ishsijunges imagus, tai nekas, bo nesimato net pagrindiniu meniu punktu…
  Galiu pasiulyti kita imagu replaisinimo buda (be extra span tago)… Tiesa jis nera testuotas ant yvairiausiu texta skaitanchiu programu textu… Bet principas slepimo shiek tiek panashus, tai kaip ir turetu veikti…
  Linkas pasizhiureti: http://neytema.kryptis.lt/vu/

 3. Jo, žinau, kad turėtų nerodyti, jei paveiksliukus atjungsi. Čia minusas… Reikės pabandyt su tavo variantu pažaist. Kažkaip ten biskį sudėtinga, kad net nesuprantu, kas prie ko. :) :)

  O šiaip :before ir :after būčiau panaudojęs, bet mes juk žinom, kad viena tokia labai populiari naršyklė nemoka su tokiais CSS’ais tvarkytis… :) Va tavo variante tai žiūriu išvis mistiški dalykai panaudoti… :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *