Vyriškajai giminei trūksta fantazijos

Taip man šiandien pasakė viena mergaitė per skypą. Na, bent jau man tikrai trūksta. Vis nebloginu, nes nesugalvoju, kaip postus pavadint. :D

Išėjo ilgai laukta IE7 beta (kartu su pirma naujųjų windų beta, bet tai man kažkodėl nėra taip svarbu). Taip galvojau, kad siųsiuos, o ji, pasirodo, tik išrinktiesiems. Na ir velniop. Vistiek man atostogos, tai net windozinio kompo po ranka neturiu (tuoj ir linuxinio neturėsiu, nebent kas hardą paskolins). Jei nesugebėsiu jos oficialiai gauti, apsieisiu. Bet galutinėje versijoje žadami fyčiurai tikrai malonūs. Nors gal tai labiau pataisymai, bet vistiek — pagaliau žadama tvarkingai atvaizduoti PNG paveikslėlius su Alpha kanalu, palaikyti daugiau CSS‘o ir pan. Miela. Galbūt galutinės versijos naudotojams net nebereikės IE7 triukų mano webloge… :)

Apple is evil. Tikrai…. Prie to dar pridėsiu vieną priežastį – Apple laptopų pakroviklių neįmanoma išardyt. Na, tiksliau įmanoma – sulaužant korpusą. Kai pirkausi iBook’ą, ties pakroviklio kištuku jo laidelis buvo užsitrumpinęs. Po šiokio tokio tweakinimo (dėkui Strix’ui už pagalbą) ir paklijavimo juostele, pakroviklis veikė toliau. Iki vakar. Vakar užsitrumpino kitas to paties laidelio galas – išeinantis iš paties pakroviklio blokelio. Ir ką — turėjau dvi išeitis: laužt arba pirkt naują. Pasirinkau trečią (gal ir visai be reikalo) — paėmiau savo senojo PowerBook’o pakroviklį, ir šiandien prilitavau prie jo iBooko pakroviklio antgalį. Iš antro karto viskas ėmė veikt. Valio! :) Bet Apple’as vistiek yra evil. Originalus pakroviklis kainuoja $79. Atsižvelgiant į tai, kad man kompas kainavo 800Lt, tai — daugoka… Ypač kai galima neoriginalų užsisakyt už $30. Ypač kai galėčiau susitvarkyt tą, kurį turiu, jei ne tas klijuotas korpusas. :|

Pažiūrėjau „Naruto“. Visas 145 serijas bei keturis filmukus. Veža. Laukiu 146 serijos. :D

Ai tiesa, sakiau apie OS X pasigirsiu. Taigi — mielas daiktas. Nors atminties daugybę ryja. Nors gal čia labiau kai kurios šioje OS esančios programos kaltos. Bet yra ir kitų minusų. Pavyzdžiui, kokybiškų (mano požiūriu) programų trūkumas. Patestavau visus paštininkus, kokius tik galėjau rasti. Apie koduotes pakankamai žino mažuma — „Apple Mail“, „GyazMail“ bei „Thunderbird“ („Mozilla Suite“ tiesiog neįdomu testuoti). Iš jų tik dvi yra Native. O aš noriu būtent tokios. Iš jų tik viena („Mail“) palaiko IMAP. O aš noriu būtent tokios. Nedidelis pasirinkimas, a? :)

Analogiškai su IRC klientais — išbandžiau daug. Funkcionalumo atžvilgiu geriausias aišku yra X-Chat Aqua. Tačiau tarp kitų programų jis atrodo tragiškai. Gražiausiai atrodė AkwaIRC. Tačiau ji turi gana neintuityvų meniu bei nepalaiko lietuviškų koduočių. Be to, mokama. Dabar naudoju Conversation, tačiau ji periodiškai lūžta, o per komandinę eilutę negaliu net baronkos užkabint. Baisu! Taip ir blaškaus…

Poryt lėksiu pajūrin. Gaila, kad neišlėkiau savaitgalį arba pirmadienį (pirminis planas buvo toks). Neradau su kuo tranzuot, o vienas kažkaip nelabai noriu (turbūt dėl pernykščių nemalonumų). Na bet lėksiu anyways. Norėčiau juodkrantėn nusigaut. BigHead sako, kad ten nuoma kainuos tiek pat, o gal net pigiau, negu Palangoj. Būtų smagu tokiu atveju.

Žiūriu, Lietuvoj blogerių bendruomenės kuriasi… takeliai, BLOGas… Nekalbant jau apie tarptautinius projektus. O aš liksiu nebendruomeninis, mat mano blogas asmeniniam serve. Ot kaip nemėgstu už borto kabot. LABAI! Apmaudu tai suprasti.

Tiek va minčių randomu. Jau prašvito. Laikas miegot. :)

4 komentarai apie “Vyriškajai giminei trūksta fantazijos

  1. Beje – ten statuose tiek kainuoja. Lietuvoj ta dezute gerokai daugiau kainuoja – 280Lt… 279Lt jei tixliai.. gerai, kad jau su PVM…

  2. :)

    MSIE7 yra svarbu, nes ją naudoja daugybė lamerių, ir šiaip daugybė.

    Apple Mail nepalaiko identitetų, kuriuos palaiko Thunderbird. T.y., galimybės vienam akauntui susikurti keletą From adresų su savo parašais. Man to trūksta, net labai, nes aš turiu daug el. pašto adresų, ir tik porą realiai naudojamų dėžučių.

    Colloquy dabar naudoju. Mielas daiktas, mano prašymu net pridėjo lietuviškas koduotes. Tačiau kai kuriais požiūriais jo developeriai yra truputį bjaurūs. O nightly buildai nelabai stabilūs pastaruoju metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *