„OpenDict“ pakavimas

Šiąnakt miegojau gal keturias valandas, dėl to dabar žiovauju ir galva nelabai veikia. Užtat šį bei tą doro nuveikiau – pagaminau šviežiausios OpenDict versijos RPM’ą ir SRPM’ą SuSE 10.1 sistemai (juos galima parsisiųsti iš OpenDict svetainės). Žinokite vaikai, jog liežuviu be reikalo geriau nemalti, nes paskui tenka va tokius pažadus vykdyti užuot miegojus sau saldžiai… :D

Kadangi aš suskės nenaudoju, jos 9.1 LiveCD yra kastruotas, o instaliuoti 10 versijos aš nelabai turėjau kur (į savo kompo laisvą vietą galėčiau įkišt, bet tada tektų Ubuntu išjungti, o ten juk Skypas ir pan. paleisti :D, o darbiniame laptope visą diską windų dalmenys užima), teko vakar vakare instaliuotis VMware player bei jau paruoštą virtualią mašiną su suske. Radau tokią pas KDE developerius. Visai VMware player man patiko. Tik kompiutery ramo mažoka, tai darbas lėtokai ėjosi (diskas nonstopu barškėjo).

Taigi, paleidau virtualią sistemą, joje sudėjau keletą trūkstamų paketų (ne toks jau baisus tas YaST, kai „įsikerti“ ;)), ir pabandžiau gamint RPM. Beje, galiu pasakyti, jog rpm.org dokumentacija yra truputį senstelėjusi (pvz., jų pavyzdžiuose yra Copyright: GPL, nors reikia naudoti License: GPL). Na bet šiek tiek pasikankinęs, pagaliau pasiekiau savo. Ir net priklausomybes sužymėjau! :) Tiesa, nežymėjau pitono – patingėjau. Kitoj versijoj pažymėsiu. :)

Dar galvoju, jog gal vertėtų spec failą (skirtą RPM’ams kompiliuoti) gaminti make pagalba. Gal pabandysiu tai implementuoti ir nusiųst pataisą Martynui, nes perspektyva prižiūrėti distribucijos, kurios net nenaudoju, paketus, manęs nežavi. :D

Beje, jei kas pamenate tokį renginį, kaip InfoBalt, tai jame mes (AKL) pardavinėjome laisvų programų CD, o jame tarp visko kitko buvo ir windozinis OpenDict įdiegiklis. Manote, jį darė Gintas? Manykit iš naujo. :D Beje, jei norite jį parsisiųsti, spauskite čia.

P.S. Tadas iš Novell dabar man skolingas alaus. :D Ir dar gal kokių suvenyrų novelinių, nežinau… :D

P.P.S. Patikslinu, jog Gintas irgi buvo padaręs windozinį installerį. ;) Tik jam galutinai nušlifuoti neturėjo pakankamai laiko, todėl aš šį darbą iš jo perėmiau. (Iš to išplaukia, kad jis nėra melagis! :D)

5 komentarai apie “„OpenDict“ pakavimas

  1. xax :) viskas per tavo ilgą liežuvy, pats kaltas :D taip, kad nesiskųsk jog neišsimiegojai :) :D Bet šiaip ar taip, tai tikrai gerą darbą nuveikei :)
    o dėl Windozinio installerio, kurį tu darei, tai skiriasi nuo mano daryto windozinio installerio tuom, jog iconą turi, bei licenciją pavaizduoja instaliavimo pradžioj :P :) Thats all. Šiaip ar taip, ačiū :)

  2. Nu, iterpsiu ir as savo trigrasi… Tiems kas naudoja SLED 10 – reiktu isideti, gal tik laikinai, suse 10.1 install repozitorija kad susideti wxGTK.
    Ir.. je, skolingas… ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *