blogas.lt čiulpia (jau nebe)

Nu sorry chebra (ypač Arnoldai) už tokį pasakymą, bet taip jau gaunasi. Aš suprantu, kad reikia ir pragyventi iš kažko, bet praktika įkišti kažkokį lievakišką <div> elementą dar prieš <html> ir <body> yra absoliučiai niekam tikusi ir nepateisinama. Negana to, visi blogas.lt blogai dėl šios priežasties yra matomi taip vadinamais karakuliais (išdarkytomis raidėmis) visiems, kieno numatytoji naršyklės koduotė yra ne windows-1257 ar ISO-8859-13.

Þudyk Reklamà Ekranvaizdyje viskas geriau matosi. Specialiai visą tinklalapio turinį pažymėjau prieš fotografuodamas – kad matytųsi, kur paveiksliukai naudojami (atkreipkite dėmesį į pačią blogas.lt juostelę ekrano viršuje).

Susitvarkykit gi pagaliau!!!

6 komentarai apie “blogas.lt čiulpia (jau nebe)

  1. O kaip mano svetainę normaliai rodo, nors jos koduotė yra UTF-8?
    Koduotę galima HTTP antraštėse arba tinklalapio kode nurodyt. Tačiau tam, kad antrasis variantas veiktų, nurodoma turi būti konkrečiai jo <head> dalyje. Tuo tarpu blogas.lt tinklalapiai šitos kodo dalies faktiškai neturi, nes jų kodas prasideda <div> žyma.

  2. A, ne taip jus supratau. O rodys bet kokiu atveju man gerai, kadangi koduotės nustatymai palikti ant „Auto”. Naršyklė pati priversta atspėt, kas per koduotė

  3. Tai vat kad ne. „Auto“ turėtų būti pas visus parinkta, tame tarpe ir pas mane yra. Ir „Auto“ reiškia, jog naršyklė pasikliauja HTTP antraštėse nurodyta informacija. Jei antraštėse ji nenurodyta – žiūrima, kas įrašyta kode. O jei ir kode nieko – tada imama koduotė, kurią pasirinkęs vartotojas. Tai štai blogas.lt atveju tenka iki pat trečio punkto kapstytis. Ir jei pas mane koduotė pasirinkta ne windows-1257, tekstas rodomas neteisingai.

  4. Įdomus sutapimas – šiandien vakare ši Blogas.lt problema kaip tik buvo ištaisyta. O šį nusiskundimą pastebėjome atsitiktinai tik po pataisymo. ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *