Linux Everywhere?

Ar žinote, jog su skaitmeninės TV „Gala“ sutartimi gaunamame televizoriaus priedėlyje (o gal reiktų jį vadinti tiuneriu?) „Kreatel“ sukasi ne kas kita, o Linuksas? Prie to priedėlio USB jungties prijungus klaviatūrą ar pelę, šios puikiausiai veikia! Net Ctrl+Alt+BS kombinacija savo darbą atlieka. ;) Visai smagu, sakyčiau.

Belieka tik kažkokiu būdu išeities tekstus, ar bent kažkokius įrankius to priedėlio išankstiniam konfigūravimui susiveikti. Kažkaip man visai įdomu, ar iš principo galima sulietuvinti jo pateikiamą ekraninę klaviatūrą, ar ne. Nes kol kas numatytasis išdėstymas, žinoma, yra amerikinis, o vienintelis būdas rašyti lietuviškai – pasinaudoti naršykline emuliacija, tokia, kaip Aido Klãva (veikiančia tragiškai lėtai) ar Raimondo LietRaša. Ir tai dar neaišku, ar iš to kokios naudos būtų – ką tik sumąsčiau, jog tame priedėlyje Copy/Paste tikriausiai neveikia! :D.

Beje, webmasteriams gali būti aktualu: priedėlyje integruota naršyklė yra truputį apkarpytas Mozillos variantas (be file:// protokolo palaikymo ir pan. ;)), taigi galima džiaugtis, jog bent tiek dizainas neturėtų byrėti. Vienintelis potencialus grėblys – TV ekrano skiriamoji geba.

Ir dar: jei sugebėsiu su visais darbais ir darbeliais susisukti, tai netrukus turėtų būt šioks toks straipsnelis apie CSS iš mano pusės… ;)

1 komentaras apie “Linux Everywhere?

  1. Gal iseitu pahakinus ir antra kanala tuo pat metu pasileist? Aisku viskas remiasi i kanalo pralaiduma.. Bet antras (skirtingas!) kanalas for free butu liuks ;]

    o CSS man patiktu. Jei dar su pavyzdziais.. :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *