Omni žodynas truputį patogiau

Prieš kurį laiką, aptikau būdą patogiau komentuoti blogas.lt blogus. Ta proga susidėjau „Greasemonkey“ ir išbandžiau Donato kūrinį. Patiko! :)

Taigi, šiandien nusprendžiau pagaminti kažką kur kas paprastesnio, bet irgi naudingo. Neretai naudojuos Omni žodynu, ir truputį erzina mane tas faktas, kad žodžio įvedimo laukas nesifokusuoja automatiškai. Tad ištaisiau šią bėdą. :) Taigi, kas jau turite „Greasemonkey“, galite įsidiegti šį skriptuką. Tikiuosi, patiks. Komentarus, jei tokių bus, prašom rašyti čia. :)

5 komentarai apie “Omni žodynas truputį patogiau

 1. Aš pastaruoju metu vis dažniau naudojuos šiais:
  http://www.anglu-lietuviu.com/
  http://www.lietuviu-anglu.com/
  http://www.rusu-lietuviu.com/
  http://www.lietuviu-rusu.com/
  http://www.vokieciu-lietuviu.com/
  http://www.lietuviu-vokieciu.com/

  Gal netokie turtingi žodžiais kaip Omni, tačiau adresai lengvai prisimenami :D
  Bet esmė – Omni žodynas neveikia su Tigre esančia Safario versija :'(. Leoparde mačiau veikia jau.. Tad jei tingi leist koki FF, tenka naudot alternatyvas.

 2. Nežnau, kas tas Donato kūrinys, nesinaudoju GraaseMonkey skiepyta Lape, nevaikštau į LED.ot.lt. Nebesinaudoju ir WinLED nei OpenDict. Susidomėjęs kokio žodžio reikšme, Operos URL laukely rašau „le žodis“ (be kabučių, Enter) ir mikliai gaunu Lietuviu-anglu.com atsakymus. Vietoj le parašęs el, dl, ld, rl, lr gaunu kitų atitinkamų žodynų vertimus. Smalsu, kuo tavo būdas patogesnis.

 3. :) Kažkur skaičiau, kad anie žodynai nelegalūs. Vladai, nieko apie tai nežinai? ;) Šiaip ar taip, žodžių bazė juose ta pati, kaip LED’e, tad čia skonio, įpratimo ir (pasirodo) aplinkybių reikalas, kurį naudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *