Naujas AKL projektas — „Atviras kodas dienoraščiuose“

Šiandien ėmė ir netikėtai startavo naujas AKL projektėlis pavadinimu „Atviras kodas dienoraščiuose“. :) Sugaišau tam didžiąją dalį šiandien darbo vietoje praleisto laiko, bet bent jau pasiekiau daugiau–mažiau žmoniškos išvaizdos. :)

Turbūt bent dalis jūsų žino planet principą — tai kažkas labai panašaus į LietBlogs.lt. :) Kas 20 minučių atnaujinamoje svetainėje, kurios adresas planet.akl.lt, mes tikimės surinkti kuo daugiau lietuviškų blogų įrašų atviro kodo, laisvų programų ir panašia tematika.

Jei tik turite tokio tipo blogą ir norite, kad jo įrašai taip pat ten matytųsi — puiku! Greit greit palikite čia komentarą su RSS ar Atom kanalo nuoroda, savo vardu bei pavarde (arba pseudonimu, iš bėdos) ir, jei norite, savo nuotraukos ar avataro adresu. Geriausia, kad pastarasis būtų 65 taškelių pločio, o taip pat parašykite, ar norite, kad jis būtų kaskart imamas iš jūsų serverio, ar saugomas pas mus. Beje, jei rašote įvairiomis temomis, nepamirškite, jog kanalas turėtų pateikti ne visus įrašus, o tik susijusius su tema. Kitaip tariant, jis turėtų pateikti tik konkrečioms kategorijoms priskirtus įrašus.

15 komentarų apie “Naujas AKL projektas — „Atviras kodas dienoraščiuose“

  1. Čia jau priklauso nuo tavo vizijos – ar kaupi tekstus ir apie pačias programas ar tik apie AK abstrakčiai. Atidarytuvą gaminu labiau kaip tiesioginę propagandą nei ideologinę – noriu kad žmonėms būtų lengva rasti gerų įrankių. Reiškia projektuko populiarinimo irgi noriu.

  2. lygtai kažkas panašaus jau buvo sukurta, bet keik pamenu greitai numire (nepamenu kodėl)
    tikėkimės šiam pavyks išlikti :)

  3. lfx, tai didžiąja dalimi priklauso nuo mūsų vadinamosios bendruomenės. Kol kas doo vienintelis pasiūlė įtraukti naują kanalą. Tai žinai, jei tam planete nauji įrašai rasis kartą per savaitę, tai labai tikėtina, kad jis labai greit taps mirusiu projektu…

  4. Warshke: o gal galima būtų vietoje pseudonimo visgi gauti tavo vardą+pavardę?..

    O tai visi tik užsislaptinę kokie…

  5. O geras daigtas. Kaip tik pradojau developinti savo blogą, kuriame planuoju rašyti visokias naujienas, pamastymus linux’ų tema. Reiks gal per savaitgalį rss feed’ą padaryt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *