Homofobija

Štai taip. Pasirodo, gėjams Marijos žemėje beigi Europos kultūros sostinėje yra ne vieta! Nes gi jie, pasak mūsų naujojo mero, yra beveik lygūs su zoofilais, o turbūt ir su pedofilais, vat.

Ir dar ta partija save liberalia vadina?..

8 komentarai apie “Homofobija

  1. O tu bent pasigilinęs, ar tik šiaip, kad madinga, „stilinga“, „europietiška“? Vakaruose yra visokių, tiek pažangių, tiek atžangių (regresyvių, destruktyvių) kultūrų ir socialinių teorijų. Pastarosios ypač klesti universitetuose ir politikoje. Socializmo gimtinė – Vakarų Europa. Pol Potas aukštąjį išsilavinimą gavo Paryžiuje, pažangias idėjas sąžiningai ir nuosekliai įgyvendino savo tėvynėje Kampučijoje.

  2. Ir ką tu tuo norėjai pasakyti?

    Ne, nesidomėjau. Mane gėjai nelabai domina. Bet man jie ir netrukdo. Priešingai, negu turbūt dauguma Lietuvos, aš nemanau, kad reiktų akmenimis užmėtyti kiekvieną, kuris atvirai pripažįsta esąs žydras.

  3. Sakai gėjai nedomina, bet vartoji jų išgalvotus agresyvius provokacinius aukos užkeikimus: gėjams Lietuvoje ne vieta, užmėtyti akmenimis kiekvieną žydrą ir pan. Pakantumas pederastams ir pakantumas gėjų paradamas, uždarant pusei dienos eismą sostinėje visai skirtingi dalykai. Kol kas netrukdo? Tikslas yra būtent trukdyti.

  4. Vladai, įsiskaityk ką RQ parašė :-) pirma, skirk gėjus nuo pedofilų (pederastų), antra, gi 15 minučių vėliava keliama aikštėj, o ne kažkokioj gatvėj… gal neįsileidžiam tada ir svečių iš užsienio neįsileidžiam, pvz Japonijos imperatoriaus, kad eismui netrukdytų?

  5. Jokių gėjų pyragų (tfu paradų)! Tik ne už mūsų (tfu mano) mokesčių mokėtojų (tfu mokėtojo) pinigų. Pats didžiausias paradas yra Kaune (treniginių), tiesa turbūt ne veltui ten ir zoologijos sodas įsikūręs – so ten tegu jie ir daro visokius tokius tfu paradus. Dar to betrūko, kad ir anonistų paradą kas pradėtų organizuoti.

    O kas liečia merą, tai jis jau kelintą kartą praleidžia progą patylėti.

  6. policijai niekas atskirai nemoka už apsaugą, vietoj dykaduoniavimo laisvai gali ir darbu užsiimt :-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *