Apie TV viktorinas ir kodėl jose „niekas nenori pasiimti pinigėlių“

Prieš porą savaičių buvau Palangoje, ir vakare, neturėdamas ką veikti, sugalvojau paskambinti į kažkurį tiesioginiame TV eteryje vykstantį žaidimą, kuriame reikia atsakyti į pakankamai kvailą ir akivaizdų klausimą, norint laimėti kelių šimtų litų prizą. Viskas atrodo gana paprasta – paskambini į studiją, sumoki tris litus už skambutį, ir laimi tarkim pusę tūkstančio. Deja, taip nėra. Paskambinau, o man pasakė, kad man šiandien nesiseka, ir atjungė.

Užvakar vėl turėjau malonumą žiūrėti tokį žaidimą per TV, tačiau niekur neskambinau. O štai mergina ekrane iš kailio nėrėsi, kad tik sulauktų to, kas paskambins. Vis kartojo – „nejaugi niekam nereikia pinigėlių“, „pasiimkit pinigėlius tuoj pat!“ ir panašiai. O tuo tarpu ekrano viršuje keliavo mažomis raidelėmis užrašytas informacinis tekstas apie tai, jog pilnos žaidimo taisyklės yra patalpintos adresu http://www.calltv.com/5tv/. Taigi, nusprendžiau jas paskaityti. Ir ką galiu pasakyti – iš esmės tam, kad ten dalyvauti, reikia būti kvailam, arba tiesiog nežinoti taisyklių. Nes šansas, jog tau LEIS atsakyti į klausimą yra geriausiu atveju 1:500.

Šiaip neturiu aš nieko prieš loterijas, ir kartais net nusiperku Teleloto bilietą, bet vis dėlto pikta, kai žmonės yra šitaip maustomi. O maustymas, jei kas nesuprato, čia yra tame, jog mergina ekrane nė puse žodžio neužsimena apie tai, kad tik „…kiekvieną 500-tąją priimtą paraišką Organizatoriai įrašo į specialų sąrašą, iš kurio kompiuterinė programa generuodama atsitiktinius numerius išrenka Abonento paraišką, kuri paskelbiama eteryje ir jai suteikiama galimybė eteryje atsakyti į užduotus klausimus.“ Ji vis sako – „kodėl niekas neskambina, nejaugi niekas nenori pinigėlių?“, tačiau nutyli, jog jai reikia penkių šimtų skambučių vien tam, kad su vienu žmogumi pakalbėtų eteryje.

Negražu, negražu…

8 komentarai apie “Apie TV viktorinas ir kodėl jose „niekas nenori pasiimti pinigėlių“

  1. Matai, aš visada sakau, kad pinigų niekas už ačiū nedalina. Visi lošimai yra žmonių išdūrinėjimas. :)

  2. Kodėl išdūrinėjimas? Lošiantys žmonės patys turi suprasti, kad visada yra tikimybė pralošti (ir ji būna smarkiai didesnė už laimėjimo tikimybę). O jei lošėjai to nesupranta, tai čia patys kalti. Na, žinoma, kai lošimo organizatoriai tinkamai neinformuoja publikos, tai čia jau kita kalba…

  3. Bet kartais būna kvaila užduotis ir į studiją prisiskambina visi skambinantys. Tik kažkodėl visų atsakymai būna neteisingi (užduotis – sudėti visus lentoje matomus skaičius ar pan.). Net ir tie, kurie atrodo tikrai teisingi. O svarbiausia – atsakymo pabaigoj taip ir nepasako. Žoidžiu – maustymas.

  4. Kas sugalvos, kaip su tokiais brudais kovoti reikia? Pradedu nuo savęs – pasižadu šitaip sukčiams pinigų nedalinti bent metus.

  5. Atgalinis pranešimas: RG » Vagys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *