Apie TV viktorinas ir kodėl jose „niekas nenori pasiimti pinigėlių“

Prieš porą savaičių buvau Palangoje, ir vakare, neturėdamas ką veikti, sugalvojau paskambinti į kažkurį tiesioginiame TV eteryje vykstantį žaidimą, kuriame reikia atsakyti į pakankamai kvailą ir akivaizdų klausimą, norint laimėti kelių šimtų litų prizą. Viskas atrodo gana paprasta – paskambini į studiją, sumoki tris litus už skambutį, ir laimi tarkim pusę tūkstančio. Deja, taip nėra. Paskambinau, o man pasakė, kad man šiandien nesiseka, ir atjungė.

Užvakar vėl turėjau malonumą žiūrėti tokį žaidimą per TV, tačiau niekur neskambinau. O štai mergina ekrane iš kailio nėrėsi, kad tik sulauktų to, kas paskambins. Vis kartojo – „nejaugi niekam nereikia pinigėlių“, „pasiimkit pinigėlius tuoj pat!“ ir panašiai. O tuo tarpu ekrano viršuje keliavo mažomis raidelėmis užrašytas informacinis tekstas apie tai, jog pilnos žaidimo taisyklės yra patalpintos adresu http://www.calltv.com/5tv/. Taigi, nusprendžiau jas paskaityti. Ir ką galiu pasakyti – iš esmės tam, kad ten dalyvauti, reikia būti kvailam, arba tiesiog nežinoti taisyklių. Nes šansas, jog tau LEIS atsakyti į klausimą yra geriausiu atveju 1:500.

Šiaip neturiu aš nieko prieš loterijas, ir kartais net nusiperku Teleloto bilietą, bet vis dėlto pikta, kai žmonės yra šitaip maustomi. O maustymas, jei kas nesuprato, čia yra tame, jog mergina ekrane nė puse žodžio neužsimena apie tai, kad tik „…kiekvieną 500-tąją priimtą paraišką Organizatoriai įrašo į specialų sąrašą, iš kurio kompiuterinė programa generuodama atsitiktinius numerius išrenka Abonento paraišką, kuri paskelbiama eteryje ir jai suteikiama galimybė eteryje atsakyti į užduotus klausimus.“ Ji vis sako – „kodėl niekas neskambina, nejaugi niekas nenori pinigėlių?“, tačiau nutyli, jog jai reikia penkių šimtų skambučių vien tam, kad su vienu žmogumi pakalbėtų eteryje.

Negražu, negražu…

8 komentarai apie “Apie TV viktorinas ir kodėl jose „niekas nenori pasiimti pinigėlių“

  1. Kodėl išdūrinėjimas? Lošiantys žmonės patys turi suprasti, kad visada yra tikimybė pralošti (ir ji būna smarkiai didesnė už laimėjimo tikimybę). O jei lošėjai to nesupranta, tai čia patys kalti. Na, žinoma, kai lošimo organizatoriai tinkamai neinformuoja publikos, tai čia jau kita kalba…

  2. Bet kartais būna kvaila užduotis ir į studiją prisiskambina visi skambinantys. Tik kažkodėl visų atsakymai būna neteisingi (užduotis – sudėti visus lentoje matomus skaičius ar pan.). Net ir tie, kurie atrodo tikrai teisingi. O svarbiausia – atsakymo pabaigoj taip ir nepasako. Žoidžiu – maustymas.

  3. Kas sugalvos, kaip su tokiais brudais kovoti reikia? Pradedu nuo savęs – pasižadu šitaip sukčiams pinigų nedalinti bent metus.

  4. Atgalinis pranešimas: RG » Vagys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *