Lipdukai klaviatūrai

Turbūt esate matę lipdukų su lietuviškomis raidėmis kompiuterių parduotuvėse. Paprastai tai būna devyni mažučiai permatomi skrituliukai, skirti klijavimui ant viršutinės klaviatūros eilės klavišų. Dar esu matęs klavišo dydžio kvadratėlių, kurie man asmeniškai labiau patinka.

Tačiau ką daryti, jeigu jūsų naujojo kompiuterio klaviatūra yra ne šiaip amerikinė, bet norvegiška, daniška, suomiška ar dar kokia nors? Arba ką daryti, jeigu naudojatės ĄŽERTY išdėstymu? Tokios klaviatūros papuošti vien lietuviškomis raidėmis nepakanka – dažnai su naudojamu lietuvišku išdėstymu nesutampa ir užpieštų skyrybos ženklų, o kartais ir kai kurių raidžių pozicijos. Su tokia problema susidūriau aš, nupirkęs savo giminaičiui iš Norvegijos atvežtą kompiuterį.

Taigi, pristatau būtent tokiems atvejams pagamintus lipdukus. Jų fonas – juodas, raidės – baltos, dydis – 11×12 mm. Lipdukai laminuoti, tad niekada nenusitrins. Į komplektą įeina lipdukai visiems ženklų srities klavišams ir visiems lietuviškus pavadinimus turintiems valdymo klavišams. Yra paruošti trys du skirtingi išdėstymų komplektai:

  • „Standartinis“ išdėstymas (ĄŽERTY);
  • „Skaičiukinis“ išdėstymas (su mano papildymais iš čia).
  • „Skaičiukinis“ išdėstymas (toks pat, kaip aukščiau) su simboliais klavišų centre („Apple“ ir „HP ProBook“ stiliuje).

Vieno komplekto kaina – 10 Lt. Perkantiems didesnį kiekį, darysiu nuolaidas. Tiesiogiai iš rankų juos įsigyti galite Vilniuje ir Kaune , Marijampolėje ir Kalvarijoje. Galiu išsiųsti ir į kitus miestus, tačiau tokiu atveju turėsite apmokėti ir pristatymo išlaidas. El. parduotuvės neturiu, todėl jeigu susidomėjote, tiesiog susisiekite su manimi. Koordinates rasite čia.

Kiti klausimai

Jeigu norite kitokių lipdukų, negu čia aprašyti (pavyzdžiui, su rusiškos abėcėlės raidėmis ar kita spalvų kombinacija), galima pagaminti ir tokius, tačiau turėkite omenyje, jog dėl šilkografinio tinklelio kainos gaminti vienetinių išdėstymų paprasčiausiai neapsimoka (su spalvų variacijomis yra paprasčiau, tačiau pakankamą užsakymų kiekį vis tiek reikia surinkti). Bet kuriuo atveju, jeigu turite klausimų, kviečiu susisiekti.

Jeigu norite šiais lipdukais prekiauti – labai džiugu. Vėlgi, susisiekite ir aptarsime visas detales.

Jeigu norite šiuos lipdukus atsispausdinti savarankiškai – galite tai padaryti. Žemiau pateikti visų trijų išdėstymų maketai PDF formatu. Vienintelis jų skirtumas nuo originalo – tai, kad pjovimo linijos pakeistos punktyru kirpimui. Tiesa, maketai yra su juodomis raidėmis baltame fone:

2 komentarai

  1. Gal numatote sukurti ‘standartinio’ išdėstymo lipdukų komplektą su raidėmis apatiniame dešiniajame kampe ? Užklijavus ant, sakykim, US klaviatūros, gerai matytųsi ir LT, ir US išdėstymas.

    1. Tiesą pasakius, šiuo metu apskritai abejoju, ar verta užsakinėti gamybai naujų „standartinio“ išdėstymo lipdukų (nors ką tik sugalvojau paklausti ankstesnių pirkėjų, gal jie norės jų vėl įsigyti). Nuo tada, kai išpardaviau pirmąjį tiražą (o tai buvo tikrai seniai), jūs esate berods tik antras žmogus, kuris jais domisi. Taigi, paklausa jiems labai maža, kaina būtų gan didelė (10–15 litų), o pardavinėti tektų ilgai…

      Dėl tų pačių priežasčių gaminti „standartinio“ išdėstymo lipdukų dar ir skirtingomis variacijomis tikrai neplanuoju. Bet juk šiuo išdėstymu galima kuo puikiausiai rašyti angliškai, ar ne?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>